گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۲۹ دی ۱۴۰۰
خانه / شکلات ایرانی / خرید شکلات پذیرایی ایرانی سوربن

خرید شکلات پذیرایی ایرانی سوربن

شکلات پذیرایی ایرانی مارک سوربن، گزینه مناسبی برای خرید عمده می باشد و عمده فروشی این شکلات های کیلویی در این سایت برای کلیه شهرها امکان پذیر شده است. شکلات بستنی قیفی سوربن با مغز فندق، پسته، قهوه، سوهان تولید می شود و با توجه به خاص بودن آن، مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب نموده و در حال حاضر در امر صادرات هم توانسته موفقیت های بسیاری را کسب نماید.

یکی از مهم ترین مهارت هایی که می تواند به فروش بیشتر شکلات های ایرانی در بازار داخلی و بین المللی کمک نماید، خلاقیت می باشد و این خلاقیت هم در بحث تولید و هم در امر بسته بندی باید مشاهده شود. شرکت شکلات کاله از معدود مجموعه هایی است که در این زمینه توانسته طرح ها و ایده های منحصر به فردی را تولید و عرضه نماید.

شناخت نیاز مشتری از مهم ترین فاکتورهایی خواهد بود که در امر تولید باید به عنوان توجه نمود و امروزه متاسفانه اکثر شرکت های شکلات سازی از این مسئله غافل شده و تنها به فکر افزایش تولید هستند و نیاز مشتری را در نظر نمی گیرند.

شکلات پذیرایی ایرانی

شکلات سوربن چیست؟

حال که می خواهید برروی شکلات های سوربن، فعالیت های تجاری انجام دهید، لازم است اطلاعاتی در خصوص این شکلات های ایرانی داشته باشید تا بتوانید بازاریابی پربازده تری را به انجام رسانید.

شکلات سوربن به صورت بستنی قیفی مغزدار تولید می شود و این شرکت ایرانی با بسته بندی های فله ای و کادویی، محصول خود را به بازار عرضه نموده است تا هر مشتری بر اساس نیاز خود بتواند اقدام به خرید نماید.

این شکلات پذیرایی توسط شرکت کاله تولید شده و با توجه به در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در تولید شکلات و بهره گیری از بهترین مواد اولیه طبیعی و استفاده از خطوط تولیدی پیشرفته از جمله شاخصه هایی است که سبب افزایش کیفیت شکلات های سوربن شده و استقبال قابل توجهی را از سمت مشتریان مشاهده می نماییم.

شکلات پذیرایی ایرانی

قیمت شکلات رنگین کمان سوربن

یکی از محصولات خوب سوربن، شوکو رنگین کمان آن می باشد که ترکیبی از شکلات با مغزهای مختلف می باشد و همین میکس نمودن شکلات ها سبب شده تا به نسبت قیمت مناسب تری داشته باشد.

این شکلات با بسته بندی ۱٫۵ کیلوگرمی با قیمت ۵۶۲۵۰ تومان به فروش می رسد و قیمت مصرف کننده در نظر گرفته شده برای آن نیز ۶۷۰۰۰ تومان است.

در هر ۱٫۵ کیلوگرم شکلات سوربن، تعداد ۱۵۰ عدد موجود می باشد و این نشان دهنده آن است که این نوع شکلات های پذیرایی به نسب سبک و به صرفه هستند و انتخاب آن از سوی شما می تواند گزینه مناسبی محسوب شود.

شکلات پذیرایی ایرانی

خرید شکلات پذیرایی ایرانی قیفی

این شکلات های پذیرایی در شهرهای متعددی از ایران می تواند مورد تقاضا باشد و به همین منظور فروش اینترنتی آن از جمله راهکارهایی است که بازدهی مناسبی را برای مشتریان به همراه داشته است.

سوال این جاست که با خرید اینترنتی و عمده شکلات سوربن، ارسال آن به شهرهای مختلف، چگونه انجام می شود؟

امروزه باربری های فعال در شهرهای مختلف، با کمترین هزینه ممکن توانسته اند این بارها را جا به جا نمایند و از طرفی با توجه به بیمه کردن بار از سمت باربری ها، این اطمینان حاصل می شود که بار به صورت سالم به دست مشتریان برسد.

باربری هایی نظیر باربری وطن، پیام شمس، صداقت، اتوبنز از جمله باربری هایی هستند که از تهران به دیگر شهرها اقدام به ارسال بار می نمایند.

شکلات پذیرایی ایرانی

نمایندگی شکلات سوربن تهران

شرکت پخش زاگرس به عنوان نمایندگی شکلات سوربن در تهران می باشد و مشتریانی که در این شهر فعالیت می نمایند، این امکان را دارند که هم از نمایندگی به صورت حضوری خرید خود را انجام دهند و یا سفارشات خود را از طریق شرکت بازرگانی رادمان ارائه نمایند تا در کمترین زمان، این شکلات ها را در فروشگاه و مغازه خود دریافت نمایند.

این امر به نوبه خود مزیت هایی به همراه دارد چرا که بسیاری از مشتریان در خرید خود، به زمان اهمیت می دهند و تمایل دارند که سفارشات خود را در زمان کمتری دریافت نمایند و از همین رو خرید اینترنتی می تواند پاسخگوی نیاز آن ها باشد.

این در حالی است که مشتریانی هستند که تمایل دارند تا اول جنس سفارشی خود را مشاهده نموده و بعد مبلغ آن را پرداخت نمایند و در این زمینه نیز امکان همکاری با شرکت نمایندگی آن وجود دارد.

شکلات پذیرایی ایرانی

شکلات پذیرایی ایرانی فندقی سوربن

شکلات های فندقی سوربن به عنوان یک شکلات پذیرایی ایرانی با بسته های ۲ کیلوگرمی به بازار عرضه شده که در هر بسته شامل ۱۷۰ عدد شکلات با مغز فندق است. این طعم شکلات، به نسبت دیگر مواردی که توسط این شرکت تولید می شود، طرفداران بیشتری دارد چرا که طعم خاص تری را ارائه می نماید.

منبع: bestchoco.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

صادرات شکلات ساده ایرانی

صادرات انواع شكلات ساده ايرانى

شكلات ها از محبوب ترين و پرطرفدار ترين خوراكى ها در جهان هستند و توسط …