گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۱۰ آذر ۱۴۰۰
خانه / شکلات دوریکا / خرید شکلات دوریکا به قیمت کارخانه

خرید شکلات دوریکا به قیمت کارخانه

شکلات ها از جمله پر طرف دار ترین تنقلات و خوراکی ها می باشند که انواع آن در بازار به صورت گسترده ای خرید و فروش می شوند. امروزه در بازار شکلات، انواع شکلات رنگی با نام تجاری و  برند های مختلفی وجود دارد و ما همه روزه در بازار آن ها را  به چشم می بینیم. یکی از پر فروش ترین این برند ها، برند دوریکا می باشد. دوریکا در حال حاضر یکی از معروف ترین و معتبر ترین برند های تولید کننده شکلات در کشور محسوب می شود. برند دوریکا با بسیاری از تاجران و فروشندگان شکلات در سراسر کشور همکاری داشته و بسیاری از تاجران و فعالان حوزه شکلات در حال حاضر اقدام به خرید شکلات دوریکا به قیمت کارخانه می نمایند. برند دوریکا به کیفیت محصولات خود اهمیت زیادی قائل است و همواره در تلاش است که محصولاتی با کیفیت تولید و روانه بازار  کند تا رضایت مشتریان خود را به نحو احسن، به سمت خود، جلب کند.

خرید شکلات دوریکا به قیمت کارخانه

انواع شکلات دوریکا

انواع شکلات دوریکابه طور کلی تولید شکلات در ایران توسط کارخانجات و  برند های مختلفی در حال انجام بوده و هر کدام از این برند ها سالیانه، در حجم های بسیار زیادی، مدل های مختلفی از شکلات را تولید و روانه بازار های داخلی می نمایند. یکی از این برند ها، برند دوریکا می باشد. برند دوریکا یکی از بزرگ ترین برند های معتبر در زمینه تولید شکلات در ایران می باشد.

انواع شکلات دوریکا در طرح ها و رنگ های مختلف و هم چنین با طعم های متفاوت، در بسته بندی های زیبا و شکیل، تولید و روانه  بازار می شوند و همه علاقه مندان به انواع شکلات مخصوصا از نوع برند دوریکا  به راحتی می توانند حجم زیادی از آن ها را از فروشگاه معتبر شکلات رنگی دوریکا تهیه و خریداری کنند. 

شکلات تخته ای از مهم ترین تولیدات برند دوریکا بوده که در انواع طعم های میوه ای تولید می گردند و برای پذیرایی ها و استفاده در جشن ها و میهمانی ها می توانند گزینه بسیار مناسبی برای خریداران باشند.

خرید شکلات دوریکا

برای خرید شکلات دوریکا، نیازی نیست که فروشگاه های زیادی را سر بزنیم، چرا که این نوع شکلات تقریبا در همه جا توزیع و عرضه می شوند. مشتریان عمده و تاجران، برای خرید شکلات دوریکا به صورت عمده می توانند آن را از مراکز پخش عمده و یا نمایندگی های شرکت دوریکا در نقاط مختلف کشور، با قیمت درب کارخانه خریداری کنند.
سایت ها و فروشگاه های اینترنتی زیادی نیز در فضای مجازی در زمینه فروش انواع شکلات دوریکا فعالیت دارند که از طریق این سایت ها نیز می توان جهت خرید شکلات های دوریکا اقدام کرد. مزیت خرید اینترنتی چند مورد است که به اختصار آن ها را در ادامه خدمتتان ارائه می دهیم:

  • خرید از این مراکز، بدون محدودیت زمانی و مکانی، در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی که باشید، به راحتی امکان پذیر است.
  • در این سایت ها، مشخصات انواع شکلات ها، با برند های مختلف همراه عکس و قیمت آن ها، برای مشتریان بارگزاری شده اند که امکان مقایسه را برای خریداران فراهم می کند.

آخرین قیمت شکلات رنگی در بازار

آخرین قیمت شکلات رنگی در بازارآخرین قیمت شکلات رنگی در بازار به اخرین متد ها و ایده هایی که هر کارخانه در تولید و بسته بندی های شکلات های خود به کار می بندد، بستگی دارد، در نتیجه قیمت های شکلات های رنگی برند های مختلف باید با یک دیگر تفاوت داشته باشند.

مورد دیگری که عاملی ست برای تفاوت در آخرین قیمت های شکلات رنگی، مرکز خرید شکلات رنگی می باشد. اگر بخواهید شکلات های رنگـی را از نمایندگی های شـرکت های تولید کننده شکلات و یا مراکـز پخش عمده خریـداری کنیـد، قطعا با قیمت های پایین تری این امکان برای شما فراهم است، چرا که این مراکز شکـلات ها را به قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می کنند.

این در حالی ست که فروشگاه های زنجیره ای، مبلغی نیز برای سود خود به قیمت کارخانه شکلات ها اضافه کرده و آن ها را به متقاضیان و خریداران شـکلات، می فروشند.

جدید ترین طرح شکلات رنگی

جدید ترین طرح شکلات رنگیدسترسی به جدید ترین طرح شکلات رنگی از طریق نمایندگی های کارخانجات تولیـد شـکلات امکان پذیر است. جدید ترین طرح های شکلات رنگی به صورت دایره ای ، توت فرنگی، عروسکی و طرح های دیگر می باشند.

هر کدام از شکـلات ها، علاوه بر طرح و رنگ متفاوتی که دارند، ، دارای طعم های مختلفی نیز می باشند و بسته بندی آن ها نیز بسیار متنوع و شکیل هستند که چشم هر بیننده ای را در بازار، به سمت خود جلب می کنند.

برای دسترسی و آگاهی سریع تر از جدید ترین شکلات رنگی، سایت های اینترنتی نیز گزینه مناسبی هستند. با گسترش تکنولوژی، راه های ارتباطی نیز کوتاه تر و وسیع تر شده اند و می توان از طریق این سایت ها، به بروز ترین طرح ها و برند ها در کوتاه ترین زمان، دسترسی داشت.

طرز تهیه و تولید شکلات رنگی

طرز تهیه و تولید شکلات رنگیطرز تهیه و تولید شکلات رنگی در هر یک از کارخانجات سازنده این نوع شکلات ها با کارخانه دیگر، کاملا متفاوت است. نحوه تولید شکلات رنگی در هر کارخانه به نوع ماده و متریال اولیه تولید شکلات و اسانس ها و افزودنی های مجازی که آن کارخانه ها استفاده می کنند بستگی دارد.

به طور مثال ممکن است شما دو نوع شکلات صورتی رنگ را از دو برند یا دو کارخانه داشته باشید، اما وقتی که ان ها را می خورید می بینید که علی رغم رنگ قرمز مشترکی که دارند، طعم شان کاملا با هم فرق دارد.

ای تفاوت به این دلیل است که ممکن است یکی از کارخانه ها از اسانس توت فرنگی برای رنگ قـرمز استفاده کرده باشد و ان شکلات طعم توت فرنگی بدهد اما کارخانه دیگر ممکن از از اسانس انار استفاده کرده باشد و ان شکلات طعم انار داشته باشد.

یکی از مزایا شکلات رنگی نیز، همین تنوع رنگ و طعم این نوع شکلات ها می باشند.

فروش شکلات رنگی با بهترین قیمت

فروش شکلات رنگی با بهترین قیمتمراکز مختلفی هستند که به فروش شکلات رنگی با بهترین قیمت در نقاط مختلف کشور می پردازند. یکی از این مراکز، نمایندگـی های کارخانه های تولـید و سـاخت شکلـات رنگی می باشند.

مرکز دیگر که در نقاط مختلف کشور وجود دارند و فعالیت گسترده ای در زمینه فروش شکلات رنگی دارند، عمده فروشی های مواد غذایی و شیرینی و شکلات می باشند.

قیمت انواع شکلات ها در نمایندگی ها و مراکز پخش عمده، همان قیمت درب کارخانه می باشند، از این رو می گوییم کهاین مراکز، بهترین قیمت ها را برای شکلات ها در نظر گرفته و آن ها را به مشتریان توزیع و عرضه می کنند.

سایت های زیادی نیز در زمینه فروش شـکلات رنـگی فعالیت می کنند و امکان خرید آنلاین شکلات رنگی با قیمت های استثنائی بذای متقاضیان و علاقه مندان به شـکلات فـراهم نمـوده اند. خرید ایترنتی شکلات رنگی در هر ساعت از شبانه روز از طریق این سایت ها و فروشگاه ها امکان پذیر می باشد.

تمامی افرادی که به هر دلیل نمی توانند جهت خرید شکلات مورد نیاز خود، حضوری به مراکز فروش شــکلات، مراجعه کنند می توانند بدون هر گونه محدودیت زمانی و مکانی  به این فروشگاه ها مراجعه  و جهت سفارش شکلات رنگی مورد نیاز خود اقدام کنند.

سفارش شکلات به صورت عمده

سفارش شکلات به صورت عمدهاگر قصد آن دارید که سفارش شکلات به صورت عمده را در برنامه خود قرار دهید ما به شما پیشنهاد می دهیم که در وهله اول به مراکز پخش عمده محل سکونت خود مراجعه کنید.

اما اگر این امکان برای شما مقدور نیست و در محل زندگی شما هیچ مرکز پخش عمده و نمایندگی جهت فروش انواع شکلات موجود نمی باشد، شرکت توزیع شکلات رنگی در تهران می تواند برای خرید شما گزینه مناسبی باشد.

این شرکت، محصولات خود را به صورت عمده به سراسر کشور ارسال می کند که برای مشتریان ثابت خود نیز یک سری امتیازات خاص قائل شده است مثلا نوسانات قیمتی موجود در بازار را به اطلاع مشتریان خود می رساند و سعی می کنند سفارشات مشتریان ثابت خود را خیلی زود تر از زمان تعیین شده انجام دهند و حتما تخفیفات ویژه ای برای افرادی که چندین بار از ان ها خرید کرده باشند مد نظر قرار خواهند داد.

در بازار شکلات رنگی تهران به عنوان بزرگ ترین مرکز پخش عمده در کشور، می توان به متنوع ترین محصولات شکلاتی دسترسی داشت و برای خرید ان ها اقدام کرد.

عرضه شکلات رنگی بدون واسطه

عرضه شکلات رنگی بدون واسطهعرضه شکلات رنگی بدون واسطه در کشور  ممکن نیست مگر این که از طریق نمایندگی های کارخـانجات تولـید شـکلات و یا مراکز پخش عمده آن، صورت گیرد.

تنها مکان معتبر و مورد اعتماد برای عرضه بدون واسطه شکلات رنگی در کشور، همین دو مرکز می باشند که انواع این شکلات ها را مستقیم و با قیمت درب کارخانه به مشتریان، توزیع می کنند.

نا گفته نماند که مراکز دیگری نیز هستند که به توزیع بی واسطه این محصولات می پردازند و ان نیز فروشگاه های مجازی هستند که تمامی محصولات خود را مستقیم از کارخانه و با ارائه چند درصد تخفیف فروش، به متقاضیان و خریداران شکلات، عرضه می کنند.

صادرات شکلات رنگی به کشور های اروپایی

صادرات شکلات رنگی به کشور های اروپاییصادرات شکلات رنگی به کشور های اروپایی و تند تر شدن سرعت چرخ اقتصادی کشور، مدیون آن دسته از کارخانجاتی ست که اولین تولید کننده شکلات رنگی در کشور محسوب می شوند.

این کارخانه ها بعد از گذشت سال ها از فعالیت شان، توانسته اند هم پا با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا و هم قدم با سایر کارخانجات تولـید شکـلات در جهـان، با استفاده از جدید ترین دستگاه ها و استفاده از استاندارد ترین متریال ها، به کمک نیرو های انسانی با تجربه و خبره، خط تولید شکلات های خود را وسیع تر و مرغوب تر از قبل کنند.

این مرغوبیت و کیفیت بالا در دنیای امروز، زبانزد و شهره عام و خاص شده است. خوش بختانه هر سال نیز بر میزان حجم صادرات شکلات رنگی ایران به سایر کشور ها، افزوده می شود.

کیفیت بالای شکلات به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای شکلات به چه عواملی بستگی دارد؟شاید برای شما نیز این سوال مطرح شود که کیفیت بالای شکلات به چه عواملی بستگی دارد؟

برای پاسخ به این سوال نمی توان به چند جواب کوتاه بسنده کرد چرا که اگر بخواهیم کیفیت شکلات را از ریشه و بن آن بررسی کنیم می بینیم که عوامل متعددی در کیفیت بالای شکلات ها دخیل اند.

اساسی ترین عامل، دانه های کاکائویی ست که از ان برای تهیه شکلات ها استفاده می کنند. مابقی عوامل به طور مستقیم به خط تولید کارخانه ها مربوط می شود.

اگر بخواهیم چند مورد از مشخصات شکلات درجه یک مرغوب و با کیفیت را به طور خلاصه بیان کنیم، می توانند موارد زیر باشند:

اولا که باید از بهترین دانه های کاکائو برای تهیه انواع شکلات استفاده کرد.

تنظیم میزان و درجه تلخی کاکائو در تهیه شکلات ها بسیار مهم می باشد.

کیفیت بالای یک شکلات به درجه ذوب شدن آن بستگی دارد، شکلات خوب، شکلاتی ست که در دمای دهان به سرعت ذوب شود.

سهم شکلات رنگی در بازار آسیا شرقی

سهم شکلات رنگی در بازار آسیا شرقیاگر بخواهیم وضعیت تجارت شکلات رنگی ایران در جهان را بسنجیم، ابتدا باید بدانیم که سهم شکلات رنگی در بازار آسیای شرقی چه میزان است. صادرات شکلات رنگی کشور به خاورمیانه و کشور های اروپایی که سال به سال در حال افزایش می باشد، در نتیجه می توان نتیجه گرفت که بازار فروش شکلات رنگی ایران در آسیای شرقی نیز، بسیار داغ و پر رونق است. 

اما نباید از این نکته نیز غافل شد که فقط تولیدات ایران نیست که بازار شکلات رنگی آسیای شرقی را رونق بخشیده، بلکه کشور های زیادی نیز هستند که محصولات خود را به کشـور هـای آسیـای شرقی صادر می کنند و محصولات ان ها نیز از فروش و استقبال خوبی برخوردار شده است.  

ارزان ترین برند های شکلات موجود در بازار

ارزان ترین برند های شکلات موجود در بازاراگر به دنبال ارزان ترین برند های شکلات موجود در بازار هستید، باید به مراکزی مراجعه کنید که ارائه تخفیف خرید شکلات رنگی را در دستور کار خود قرار داده اند.

برخی فروشگاه ها به مناسبت های مختلف، انواع برند های شکلات را در یک مدت زمان محدودی با چند درصد تخفیف در خرید به مشتریان عرضه می کنند و این فرصت خوبی ست تا شما بتوانید حجم زیادی از شکلات مورد نظر خود را که کیفیت بالایی نیز دارد با قیمت کمتر و ارزان تر از قیمت بازار خریداری کنند.

به طور کلی ارزان ترین برند های شکلات در بازار کشور، در درجه اول مختص انواع برند های داخلی می باشند. این برند ها به دلیل این که ساخت کشورمان می باشد و هزینه های حمل و نقل و گمرکی برای آن ها تعلق نگرفته است، دارای قیمت ارزان تری می باشند.

این در حالی ست که انواع برند های خارجی در کشور، متاسفانه از قیمت بالایی برخوردار هستند و علت این قیمت های گزاف نیز این است که کشورمان برای وارد کردن آن ها به بازار کشور، هزینه های هنگتی را برای گمرک و حمل نقل آن ها پرداخت کرده است.

بهترین مارک شکلات رنگی ایرانی در بازار

بهترین مارک شکلات رنگی ایرانی در بازاراگر بخواهیم بهترین مارک شکلات رنگی ایرانی در بازار را معرفی کنیم، کار بسیار دشواری خواهیم داشت چرا که تقریبا تمامی تولید کنندگان شکلات ها در کشورمان ایران، در طی سال های اخیر،  با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و با استفاده از مرغوب ترین متریال های مورد نیاز ساخت شکلات رنگی در خط تولید خود توانسته اند با کیفیت ترین انواع شکلات را تولید و روانه بازار کنند و هر کدام به عنوان یک گروه تامین کننده شکلات رنگی در بازار ایران محسوب می شوند و محصولات مرغوبی را عرضه می کنند.

بهترین شکلات ها باید طعم ملایمی داشته باشند یعنی نه خیلی تلخ و نه خیلی شیرین باشند. طعم و رنگ شکـلات هـا نیز نشان دهنده کیفیت آن ها می بـاشنـد. بسته بندی انواع شکلات نیز هر چه شکیل تر و از جنس بهتری باشند هم زیبایی می بخشند و هم از آلوده شدن شکلات ها به خوبی جلوگیری می کند. همه این خصوصیان باید در بهترین مارک ها وجود داشته باشند.


نماینده فروش شکلات رنگی در سراسر کشور

نماینده فروش شکلات رنگی در سراسر کشورهر شرکت طراحی و تولید شکلات رنگی، برای فروش بیشتر محصولات خود و جهت این که محصولات خود را در اسرع وقت به دست مشتریان برسانند، هر کدام برای خود یک نماینده فروش شکلات رنگی در سراسر کشور و در شهر های مختلف، راه اندازی کرده اند.

نماینده های این شرکت ها، همان نمایندگی ها هستند و به عنوان یک مرکز فروش شکلات رنگی محسوب می شوند  که کارخانجات، محصولات خود را در مقادیر زیاد در اختیار نمایندگی ها قرار می دهند و نمایندگی ها نیز این محصولات را که از با کیفیت ترین شکلات ها هستند، با قیمت درب کارخانه به مشتریان در تمامی نقاط کشور عرضه می کنند.

تمامی مشتریانی که متقاضی شکلات رنگی ارزان هستند می توانند خرید خود را از این نمایندگی ها، انجام دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید شکلات دوریکا

قیمت خرید شکلات دوریکا از سایت

قیمت خرید شکلات دوریکا از سایت نسبت به بازار بسیار ارزان و مقرون به صرفه …